Žiedų komforto zona

Vestuviniai žiedai – svarbus papuošalas kiekvienam šeimą sukūrusiam žmogui. Ir jie nešiojami ne tiktai ypatingomis progomis, o kasdien – ir visą gyvenimą. Dėl to itin aktualu, jog žiedas būtų patogus ir jo buvimo ant piršto net nejaustum.

Žiedo komforto zona – svarbus kriterijus renkantis vestuvinius žiedus

Šiandien visame pasaulyje populiarėja vestuviniai žiedai su komforto zona. Tai Prancūzijos juvelyrų sugalvota naujovė, kurios esmė – šiek tiek pakeltas vidinio žiedo vidurys. Dėl to žiedo kontaktas su pirštu sumažėja, neprisiliečiami aštrūs kraštai, kurie kartkartėmis gali sužaloti.

Tiesa, yra nuomonių, jog sumažinus piršto ir žiedo sąlyčio tašką, padidėja tikimybė, jog žiedas lengviau nukris ir bus pamestas. Remdamiesi specialistų patirtimi, galime daryti išvadą, kad komforto zonos kontaktinis plotas yra pakankamas. Be to, žiedą taip pat laiko pirštų jungtis ir savininkui nėra pavojaus jį nepastebimai prarasti. Taigi, žiedo komforto zona labiau privalumas nei trūkumas.

„Klasikiniai žiedai“ gamina žiedus su komforto zona ir be jos

Mūsų gaminami klasikiniai vestuviniai žiedai taip pat turi komforto zoną. Jie itin populiarūs, dėl to sudaro didžiąją dalį mūsų pasiūlos. Komforto zonos neturinčių vestuvinių žiedų kainos truputį žemesnės, tačiau patogumas taip pat šiek tiek prastesnis. Turint omenyje, kad žiedą nešiosite ne tik išskirtinėmis progomis, bet visą gyvenimą, į patogumo faktorių turėtumėte atkreipti išskirtinį dėmesį.

Žinoma, prieš nuspręsdami, ar bus vestuviniai žiedai pigiau perkami, ar skirsite jiems daugiau lėšų, įvertinkite kainos ir kokybės santykį. Rekomenduojame pasitarti su juvelyrais. Jie yra savo srities profesionalai, todėl nuoširdžiai jums patars. Svarbu, kartu priimtumėte geriausią sprendimą, kuriuo būsite patenkinti visą savo gyvenimą.

Apsilankykite mūsų parduotuvėje „Klasikiniai žiedai“ ir išsirinkite savo vestuvėms gražiausią ir patogiausią žiedą.

lt_LTLithuanian
lt_LTLithuanian