Žiedų graviravimas

Žiedų graviravimas

Žodžiai ir simboliai vaidina svarbų vaidmenį mūsų gyvenime. Kartais užtenka išgirsti vieną žodį ar sakinį ir emocijos visiškai pasikeičia. Iš liūdesio galima greitai pereiti į džiaugsmą, iš nevilties į laimės būseną ir atvirkščiai. Išgraviruoti gražūs bei prasmingi žodžiai išlieka amžiams.

Manoma, kad pirmieji simboliai ir žodžiai ant žiedų pradėti graviruoti Antikos laikais. O garsiąją karaliaus Saliamono frazę „Ir tai praeis“, išgraviruotą ant jo žiedo, šiandien prisimena visame pasaulyje.

Vestuvinių žiedų graviravimas – originalus ir prasmingas amžinos meilės įrodymas

Vestuviniai žiedai  – dviejų žmonių sąjungos simbolis. Jie visą gyvenimą primena ištartą „taip“ ir pažadą mylėti bei rūpintis vienas kitu, kad ir kas benutiktų. Dėl to ant jų galima įamžinti vestuvių datą, savo vardus ar žodžius, kurių prasmė aiški tik jums. Lazeriu graviruoti vestuviniai žiedai patikimi, nes užrašai per laiką neišbluks, ilgus metus išliks nepriekaištinga kokybė.

Jei nesinori užrašo, ant žiedų galime išgraviruoti bet kokius mikrovaizdus. Tai taip pat gali būti jums artimi vaizdai, simboliai, kuriuos graviruoti vestuviniai žiedai saugos ir tie prisiminimai nuolat šildys širdis.

Įdomus pasirinkimas – frazės, suskaidytos ant 2 vestuvinių žiedų. Pusė jų išgraviruota ant nuotakos žiedo, o kita –  ant jaunojo. Tai žaisminga ir originali žiedų kompozicija.

Ką reikia žinoti užsakant žiedų graviravimo paslaugą?

Pirmiausia, kartu nutarkite, kokie žodžiai ar simboliai bus graviruojami ant žiedo. Geriausia, jei frazę sudaro ne daugiau kaip 20 raidžių. Galite patys išsirinkti šriftą, bet, jei reikia profesionalaus graverio patarimo, patraukliausią šriftą jis jums maloniai padės išsirinkti. Raidžių dydis taip pat parenkamas priklausomai nuo žiedo dydžio. Tai atlikus vestuvinių žiedų graviravimas užims tik 3 darbo dienas.

Vestuvinių žiedų kainos priklauso nuo žiedo dydžio, medžiagos, graviruotų simbolių skaičiaus ir sudėtingumo.

Profesionalus el. parduotuvės „Klasikiniai žiedai“ graveris pasiruošęs išgraviruoti jūsų pasirinktus žodžius.

klasikiniai-ziedai-apie-mus

lt_LTLithuanian
lt_LTLithuanian