Žiedo dydis

Patarimai kaip sužinoti savo ar antrosios pusės žiedo dydį!

  • Pirmiausia siūlome rinktis patikimiausią ir tiksliausią būdą – eikite į artimiausią juvelyrikos parduotuvę ir pasimatuokite savo žiedo dydį ten. Svarbu, kad atkreiptumėte dydį ne tik į pasimatuoto žiedo dydį, bet ir į matuojamo žiedo plotį, nes jam kintant keičiasi ir žiedo dydis. Dėl šios priežasties norint sužinoti tiksliausią savo piršto dydį rekomenduojame matuotis tokio pločio žiedą kokį ir planuojate įsigyti.
  • Jeigu pirmasis variantas netinka, žiedo dydį galite sužinoti ir namie. Paimkite jau nešiojamą žiedą ir išmatuokite jo vidinį skersmenį – gauti milimetrai ir bus Jūsų piršto dydis. Atkreipiame dėmesį, jog rezultatas turėtų būti kuo tikslesnis, tad matuojant apvalinti nereikėtų – matavimai turėtų būti bent pusės milimetro tikslumo.
  • Jeigu jokio žiedo namie neturite, kitas populiarus piršto dydžio matavimo būdas – popieriaus juostelė. Išsikirpkite siaurą popieriaus juostelę ir apjuoskite ja pirštą, ant kurio bus nešiojamas žiedas, taip tarsi pasidarydami popierinį žiedą. Išmatuokite pasigaminto „popierinio žiedo“ ilgį milimetrais ir padalinkite iš π (3,14). Gautas rezultatas – Jūsų piršto dydis.
  • Skirtingose šalyse naudojami skirtingi žiedų dydžių standartai, pasinaudoję mūsų žiedų dydžių lentele, Jūs galėsite palyginti su kitų šalių dydžiais ir sužinoti, kokio žiedo dydžio Jums reikia.

Vidinė žiedų forma yra dviejų rūšių:

  • Tiesi, be komforto zonos.
  • Išgaubta, su komforto zona. Šie žiedai yra šiek tiek storesni ties centru, todėl šie žiedai turi mažiau lytėjimo su oda. Tai suteikia malonų žiedo mūvėjimą bei užtikriną, jog žiedai lengvai praslys pro piršto sanarį – tai palengvins tiek žiedo užsidėjimą, tiek nusiėmimą.
Žiedų dydžių lentelė
lt_LTLithuanian
lt_LTLithuanian