Pristatymas

Prekės yra pristatomos visoje Lietuvoje per LP EXPRESS siuntų tarnybą. Pristaymas trunka 1-2 darbo dienas. Visi užsakymai Lietuvoje, gauti iki 13:00 val. bus išsiųsti tą pačią arba sekančią darbo dieną. Jei užsakymai yra atlikti po 13:00 val., jie bus išsiųsti vėliausiai kitą darbo dieną (nuo pirmadienio iki penktadienio). Užsakymai, atlikti savaitgalį, bus išsiųsti pirmadienį. Dažniausiai siunta pirkėją pasiekti turi jau kitą darbo dieną po išsiuntimo (pvz.: jei pirkinys yra išsiunčiamas trečiadienį, tai klientą pasiekia jau ketvirtadienį).

Pristatymo būdas: per LP EXPRESS siuntų tarnybą prekių pristatymas Jūsų nurodytu adresu.

  • Siuntos dažniausiai pristatomos yra tarp 08:00 ir 17:00 val. Nepamirškite palikti savo tel. numerio, kad kurjeris galėtų su Jumis susisiekti ir sutarti dėl pristatymo.
  • Pristatymo metu kurjeris turi teisę paprašyti pateikti asmenybę patvirtinantį dokumentą (pasą, ID kortelę, vairuotojo pažymėjimą).
  • Jei užsakymą formuojate savo vardu, bet prekės atsiimti negalėsite, tuomet užsakyme nurodykite kontaktinį asmenį, kurį įgaliojate priimti Jūsų užsakymą.
  • Pristatymo kaina: 3 EUR.

Pristatymo būdas:Atsiėmimas LP EXPRESS terminale (paštomate).

  • LP EXPRESS – moderniausias bei patogiausias būdas siųsti ir gauti siuntas visoje Lietuvoje. Siuntas galėsite atsiimti Jums patogiu laiku ir patogioje vietoje. Prekių užsakymo metu tereikia pasirinkti Jums artimiausią LP EXPRESS terminalą.
  • Pristatymo kaina: 2 EUR.
lt_LTLithuanian
lt_LTLithuanian