Kur pirkti vestuvinius žiedus?

Kur pirkti vestuvinius žiedus?

Vestuviniai žiedai – sena, gilias prasmes turinti tradicija

Jau nuo senų senovės tęsiasi tradicija vestuvių dieną dovanoti vienas kitam vestuvinius žiedus. Dėl uždaro rato formos klasikiniai vestuviniai žiedai ilgą laiką buvo laikomi begalinės meilės ir ištikimybės simboliais. Sutuoktiniai dažniausiai juos nešiodavo ant kairės rankos piršto, nes, pasak mūsų protėvių, taip sukuriamas glaudus ryšys su širdimi.

Manoma, kad iš tauriųjų metalų pagaminti vestuviniai žiedai atsirado XV amžiaus pabaigoje, kai Austrijos imperatorius Maksimiljonas I-asis  savo mylimajai Marijai Burgundy padovanojo auksinį žiedą su deimantu. Nuo to laiko auksiniai vestuviniai žiedai tapo būtinu vestuvių atributu.

Kur pirkti vestuvinius žiedus?

Ieškote žiedų vestuvių ceremonijai? Norite pasirinkti išskirtinį ir unikalų modelį ar, atvirkščiai, svajojate apie žiedą, kurio stilius yra nesenstanti klasika? XXI amžiuje žiedų pasirinkimas didžiulis. O ir vestuvinių žiedų kainos priklauso nuo daugybės faktorių, bet svarbiausia renkantis šią prekę – gaminio kokybė. Be to, įsigyti sužadėtuvių žiedus šiandien yra patogiau nei bet kada.

Priimtomis sąlygomis ir greitai vestuvinius žiedus galite įsigyti internetinėje parduotuvėje „Klasikiniai žiedai“. Čia galima rinktis žiedus iš plataus asortimento. Šioje parduotuvėje yra vestuvinių žiedų, patrauksiančių akį įvairaus skonio poroms. Čia rasite vestuvinių žiedų vyrams, moterims, poroms. Galėsite pasirinkti balto, raudono, geltono aukso žiedus – su brangakmeniai ar be, graviruotus ar lygius klasikinius.

Jeigu svajojate apie konkretų žiedo modelį, kurio mūsų parduotuvėje nerandate, kreipkitės į mus. Mes padėsime išspręsti šią problemą.

Internetinėje parduotuvėje „Klasikiniai žiedai“ pirkti verta, nes vestuvių žiedai pigiau atsieina. Mat užsisakyti galima esant bet kurioje Lietuvos (ir ne tik) vietoje. Taip sutaupote ir brangaus laiko, ir pinigų, skirtų transporto išlaidoms.

Vestuviniai žiedai, esantys internetinėje parduotuvėje „Klasikiniai žiedai“ yra geras pasirinkimas svarbiausiam įvykiui jūsų gyvenime!

lt_LTLithuanian
lt_LTLithuanian