Kiek kainuoja vestuviniai žiedai?

Kiek kainuoja vestuviniai žiedai?

Svajojate, kad jūsų auksiniai vestuviniai žiedai bus išskirtiniai? Ar esate apsisprendę ir gerai žinote, ko norite? Detaliau pasidomėti žiedų kokybe, nešiojimo tradicijomis bei kainomis verta, nes juk tai ne vienadieniai papuošalai.

Vestuviniai žiedai – papuošalas, pasirenkamas ilgiems metams

Visi žinome, jog klasikiniai vestuviniai žiedai yra daugiau nei vien tuoktuvių ceremonijos dalis. Tai papuošalas, kuris puoš jūsų rankas visą likusį gyvenimą. Dėl to elektroninė parduotuvė „Klasikiniai žiedai“ Jums siūlo pasirinkti vestuvinius žiedus vyrams ir moterims iš:

  • geltono,
  • balto,
  • raudono aukso.

Šie žiedai gali būti papuošti deimantais ar kitais jūsų pasirinktais brangakmeniais. Žiedo spalvą rekomenduojame pasirinkti atsižvelgiant į jūsų pomėgius, charakterį, mėgstamas spalvas, stilių. Svarbu ir žiedo patogumas. Dėl to vestuvinius žiedus rekomenduojame rintis tik su komforto zona. Juk patogumas – būtina šio kasdien nešiojamo papuošalo ypatybė.

Kiek kainuoja auksiniai vestuviniai žiedai?

Elektroninė parduotuvė „Klasikiniai žiedai“ siūlo platų vestuvinių žiedų pasirinkimą. Vestuvinių žiedų kainos priklauso nuo gaminio medžiagos, dydžio, modelio.

Vestuviniai žiedai pigiau atsieina, kai yra lygūs, be brangakmenių, be graviravimo. Vis dėlto, jeigu norite klasiką derinti su originalumu ir subtilumu, siūlome pafantazuoti, pasitarti su mumis ir savo šventei išsirinkti jūsų porai tinkamiausius žiedus.

Kadangi vestuvinis žiedas po vestuvių taps jūsų nuolatiniu papuošalu, siūlome graviravimo paslaugą. Galite patys susikurti žodžius, kurie malonins širdį visą gyvenimą, primins įsimintinas akimirkas. Šie vestuviniai žiedai kaina ne itin išsiskiria, bet užtat turi didelę išliekamąją vertę ne tik pačiai porai, bet ir ateinančioms kartoms. Išgraviruoti žodžiai užfiksuos Jūsų šeimos istorijos akimirką.

Kiekvienas žiedas, kurį rasite el. parduotuvėje „Klasikiniai žiedai“ yra aukštos kokybės, tinkantis įvairaus skonio klientams. Jei kyla klausimų, kreipkitės į mus ir mūsų specialistai maloniai jums atsakys ir padės išsirinkti jums tinkamiausius vestuvinius žiedus.  

lt_LTLithuanian
lt_LTLithuanian